EvAnkara Özel Eşya TaşımacılığıAnkara Antika Eşya Taşımacılığı

Ankara Antika Eşya Taşımacılığı

tarafından admin
Ankara-antika-eşya-taşımacılığı

Antika eşyalar; ya sizlerin özel ilgi alanı olarak sakladığınız ve değer göstererek muhafaza ettiğiniz yada bu durumu ticaret amacıyla yürüten antikacı dükkanların en önem verdiğiniz eşyalardır. Antika eşya taşıma için sizlere özel eşya taşımacılığı altında birer küçük detaylandırma yaparak taşınacak antika eşyalarınızın bu işlemi için hizmet almadan önce bilgilendirmeniz amaçlanmıştır. Böylece hizmet edinmeden önce hizmet hakkında bilgilendirmelere bakarak sizlerde önceden aşamaları veya aklınıza takılan bazı sorulara yanıt bularak iç rahatlığıyla işlemleri başlatmanız hedeflenmektedir.

Antika Eşya Taşıma Süreci Nasıl İşlemektedir?

Ankara-antika-eşya-taşımaAntika eşya taşımacılığı için sizlere ilk olarak bir eksper görevlendirilip, gönderilmektedir. Eksper eşyaların detaylarına bakarak onların ulaşımını sağlayacak araçları belirler. Daha sonra bunların ambalajlanması için gerekli malzemeleri belirlemektedir. Taşınma esnasında başka araç ve gereçlere ihtiyaç olup olmadığı kontrol edilir. Eşyaları taşıma sürecinde çalışacak ekip arkadaşlarının sayısı belirlenmektedir. Yol güzergahı hesaplanarak sonunda bir planlama yapılır. Daha sonra sizlere bu planlama mail yoluyla bildirilir. Taşınma için konuşulan gün geldiğinde ekip arkadaşları ve gereken araçlar hazır halde bulunmaktadır. Böylece ilk süreç tamamlanmış olur. Daha sonra ambalajlama ve paketleme yapılarak eşyalar araçlara taşınır. Ulaşım süresince herhangi bir sorunla karşılaşmamak için gereken tüm koruma önlemleri alınmaktadır. Eşyalar yeni yerlerine gelince tek tek özenle yerleştirilmektedir. Süreçler boyunca bir sorunla karşılaşma durumunda oluşacak hasarın bedelinin ödeneceğine dair bir sigorta poliçesi oluşturulmaktadır ve bunların bir örneği önce mail ile daha sonra işleme başlatılmadan önce ekip arkadaşlarımızca sizlere iletilmektedir. Böylece güvenli bir hizmet almanız sağlanmaktadır.

Ankara antika eşya taşıma  firmaları arasında sizlere en detaylı bilgilendirme sunduğumuz platformumuz ile birlikte aldığınız bilgilendirmeler ile firmamıza başvurmadan önce aklınızda ki tüm sorulara buradan yanıt bulabilirsiniz. Ayrıca firmamızın sizlere sunduğu antika eşya taşıma fiyatları ile de uygun fiyat seçeneklerimizden yararlanarak en kaliteli hizmetleri edinebilirsiniz. Zamana meydan okuyan antika eşyalarınız güvenli bir taşıma işleminden sonra aynı güzellikte nice zamanları devirmek için yeni yerinde hazır olarak bulunacaktır. Antika eşya taşıma hizmetinde Ankara nakliyat firmamız yılların deneyim ve birikimiyle güvenli ve profesyonel yöntemlerle taşımacılık faaliyetlerini sürdürmektedir.

Antika eşya taşıma, Ankara antika eşya taşımacılığı, Antika eşya taşıma şirketleri, Antika eşya taşıma ücretleri

Oyla
[Total: 19 Average: 5]

You may also like

Yorum Yap

Call Now Buttonİletişim İçin Tıklayınız