EvAnkara Özel Eşya TaşımacılığıAnkara Müze Taşımacılığı

Ankara Müze Taşımacılığı

tarafından admin
Ankara-müze-taşımacılığı

Müzeler yıllardır süregelen tüm yaşamlara, çağlara dair bizlere bilgi vermek amacıyla oluşturulan gezi yerlerindendir. Her şehirde muhakkak bir müze alanı vardır. Müzelerin içeriğini oluşturan eserlerin her biri bulundukları yerlerden alınarak ortak yer olan müzelerde toplanmaktadır. Bu sürecin hepsinde bu eserlerin taşınması için bir işlem gerektirmektedir. Bizlerde Deha nakliyat olarak geçmişten kalan tüm eserlere verdiğimiz önemle özel eşya taşıma hizmeti bünyesinde buna özgü bir alan oluşturduk. Böylece eserlerin taşınma yolculuğuna eşlik edebilmemiz için sizlere öncesinden bir bilgi platformu hazırladık. Müze eşyası taşıma denildiğinde ufak müze eserlerinden müzenin tamamının taşınma sürecine kadar istenilen tüm hizmetler için bir ekipman ve araç kapasitesi hazırladık. Müze taşıma firmaları denildiğinde akla gelen prestijli firma olma yolunda başarılı adımlar atmaktayız.

Ankara Müze Eşyası Taşıma Hizmeti

Ankara bünyesinde bulundurduğu 23 müze ile birden çok sanat, tarihi eser veya kültürel değerlere ev sahipliği yapmaktadır. Müze bakımından zengin olan bu şehirde Ankara müze taşımacılığı için bir hizmet birimi gerekliliğini fark eden bizler bunun için bir ekip oluşturarak bir çizelge hazırladık. Zamanın teknolojik gelişmelerinden de yararlanarak son teknolojik araç ve ekipmanlarla taşıma hizmetini sizler için kolay ve güvenilir bir yolla oluşturmayı hedeflemekteyiz. Uygun müze taşıma fiyatları ile de sizlere ekonomik açıdan zorlamayacak birer fiyat seçeneği sunmaktayız. Böylece hem hesaplı hemde güvenilir bir taşıma hizmeti alacaksınız.

Geri Dönüşü Olmayacak Kazaları Önlemek İçin Nasıl Önlemler Alıyoruz?

Ankara-müze-eşyası-taşımaMüze taşımacılığı hizmeti  ile oluşturduğumuz alanda en temel husus geçmişten günümüze kadar taşınmış ve yalnızca bir tane olan birçok sanat eserinin taşınma süreci risklerini en aza indirmektir. Bunun için oluşturduğumuz özel ekip ile müze taşıma süreci boyunca meydana gelecek tüm sorunlara çözümler bulup, taşınma işleminin en güvenli nasıl yapılacağı konusunda fikirler edinmekteyiz. Böylece ekspertiz işlemi ile birlikte belirlenen plan dahilinde var olan hizmet seçeneklerinden hangisinin en uygun olacağı tartışılarak bir taslak oluşturulmaktadır. Böylece hizmetini almak istediğiniz taşıma evrelerinden bir tanesi seçilerek en kolay ve hızlı yollarla taşıma işleminiz gerçekleştirilmektedir.

Ankara müze taşıma sürecinin başlamasıyla birlikte taşınacak tüm eserlerin her biri ayrı olarak ambalajlanmaktadır. Daha sonra kategorilerle paketlenmekte böylece yeni yerinde yerleştirilme esnasında bu kategorilerle düzen bozulmadan bir taşıma gerçekleştirilmektedir. Boyut olarak ağır ebatta olan tüm eserler için ayrı yük taşıma araçları bulunmaktadır. Böylece eserler en güvenli yollarla taşıma süreci geçirmektedir. Taşıma süresince gidilen güzergahta başına gelebilecek tüm sorunlara karşı oluşturulan sigorta poliçemiz ile hasarlar karşılanmaktadır. Lakin sizlerin de bildiği üzere bu eserlerin her biri eşsiz birer parçadır. Bu nedenle bizler tarihi eser taşımacılığı yaparken biliyoruz ki yeni bir tane daha olmayan birer eser taşıyoruz. Bu nedenle de hasarları sıfıra indirecek tüm planlamaları yapmakta bizlerde bu eşsiz eserlere sahip çıkmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Oyla
[Total: 17 Average: 5]

You may also like

Yorum Yap

Call Now Buttonİletişim İçin Tıklayınız