EvAnkara Küçük NakliyatAnkara Pikap Nakliye

Ankara Pikap Nakliye

tarafından admin
ankara-pikap-nakliyat

Ankara pikap nakliye; küçük eşyaların taşınmasında en uygun nakliye aracı pikaplardır. Müşteriler tarafından küçük nakliye işleri için oldukça fazla tercih edilmektedir. Ortalama bir oda eşya taşıma kapasitene sahip pikaplar ile nakliye daha uygun fiyata gerçekleşir.

Ankara pikap nakliyat hizmeti sunan firmamız siz müşterilerine uygun fiyatlı pikap nakliye hizmeti sunmaktadır. Şehir içi nakliyat ve şehirler arası nakliyat işlerinde pikap nakliye neden tercih edilmedir bunun için aşağıdaki butonları kullanarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

2001 tarihinde Ankara merkezli kurulan firmamız, kurulduğu günden beri nakliyat sektörünün her bölümünde faaliyetlerini sürdürmeye devam etmiştir. ( Firmamız hakkında daha fazla bilgi içi aşağıdaki butonu tıklayın )

Bu hizmetlerden biride pikap nakliyat hizmeti olmuştur. Taşımacılıkla tanıştığımız ilk yıllarda nakliye firmaları ve şahıslar tarafından daha yaygın olarak kullanılan pikap araçlar nakliye ve taşımacılık işinin ana omurgasını oluşturmaktaydı. Teknolojinin hızla gelişmesi sonucu hayatımıza giren yeni tip araçlar pikapların nakliye de oynadığı rolü azaltmış durumdadır.

Pikap Nakliye Fiyatları

Pikap nakliye fiyatları belirlerken en önemli konuların başında şunlar gelmektedir.
1)- Sağlanacak hizmet şehir içi pikap nakliye mi?
2)- Sağlanacak hizmet şehirler arası pikap nakliye mi?
3)- Taşınacak eşya miktarı veya yük ağırlığı
4)- Çalışacak personel sayısı
5)- Gidilecek mesafe

Pikap Nakliye
Şehir içi pikap nakliye
130TL

Belirtmiş olduğumuz pikap nakliye fiyatı ortalama baz alınarak tespit edilmiştir. İşinize uygun fiyatlar için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.

Oyla
[Total: 30 Average: 5]

You may also like

Yorum Yap

Call Now Buttonİletişim İçin Tıklayınız