EvAnkara Küçük NakliyatAnkara Saatlik Nakliye

Ankara Saatlik Nakliye

tarafından admin
ankara-saatlik-nakliye

Ankara saatlik nakliye; müşterilerin işleri için kamyon, kamyonet veya küçük nakliye araçlarını belli bir ücret karşılığında saatlik olarak kiralama işlemidir. Ankara saatlik nakliye işleri için çoğunlukla Ankara küçük nakliye araçları kullanılmakta ve tercih edilmektedir. Ankara saatlik nakliye nedir, saatlik nakliye hizmetinin avantajları ve saatlik nakliye ücreti nasıl belirlenir gibi konularda bilgi sahibi olmak için lütfen içeriğimizi okuyup inceleyin.

Saatlik nakliye de kamyon kamyonet nakliye km fiyatı öğrenmek için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.

Ankara saatlik nakliye uygulamamız sayesinde nakliye hizmetine ihtiyaç duyan kişi veya kurumlara uygun fiyat imkanı sunmaktayız. Şehir içinde saatlik nakliye aracı kiralamaktayız. Şehir dışı yük ve eşya taşımacılığında ise km bazlı hesaplayarak sizlere fiyatlandırma sunuyoruz.

ankara-saatlik-nakliye

Saatlik nakliye, Ankara başta olmak üzere tüm ilçe ve semtlerinde firmamız tarafından 7 gün 24 saat süreklilik esas alınarak yapılmaktadır. Farklı boy ve ebattaki kamyon ve kamyonetlerimizle taşınacak yük ve eşyalarınızı hızlı ve güvenli şekilde yerine ulaştırmaktayız. Araç desteği yanı sıra eleman desteği de vermekteyiz. Elemana ihtiyacınız varsa nakliye elemanı linkini tıklayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Saatlik Nakliye Tarifelerimiz

En Uygun Saatlik Nakliye Fiyatları

Aşağıda yer alan fiyatlandırma tablomuz üzerinde belirtilen saatlik nakliye ücretlerinde indirim fırsatları için aşağıda yer alan Ankara nakliyat butonunu kullanabilirsiniz.

 
Panelvan
1 saatlik nakliye ücreti
130TL
Kamyonet
1 saatlik nakliye ücreti
200TL
Kamyon
1 saatlik nakliye ücreti
250TL

Ankara saatlik nakliyat tarifemiz; saat/TL olarak her işe özel ve kendine öz indirimli olarak belirlenir. Ayrıca size özel indirim kuponunuzla %15 daha az ücret ödeyin. İndirim kuponunuz yoksa Ankara nakliyat linkini tıklayarak saatlik nakliye için anında kupon edinin.

Oyla
[Total: 31 Average: 5]

You may also like

Yorum Yap

Call Now Buttonİletişim İçin Tıklayınız