EvAnkara Hastane TaşımaHastane Taşımacılığında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hastane Taşımacılığında Dikkat Edilmesi Gerekenler

tarafından admin
Hastane Taşımacılığında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hastane taşıma sürecinde firmaların ve hizmeti alan kişilerin dikkat etmesi gereken belirli hususlar vardır. Bizlerde Deha Nakliyat olarak sizlere bu süreç boyunca önem atfeden belirli maddeleri listeledik..

  • Hijyen: Hastaneler sağlık sektöründe hijyenik ve sterilize ortam gerektiren bir kamu kurumu olduğundan dolayı taşıma sürecinde dikkat edilmesi gereken en önemli husus; cihazların ve tıbbi malzemelerin temizliğinin korunmasıdır. Zira tıbbi malzemeler ve cihazların her biri sağlık açısından önemli gereçlerdir. Bu nedenle eşyaların her birinin taşınma sürecinde en iyi ve korunaklı ambalajlama yöntemiyle önemini kaybetmeden taşınması sağlanmaktadır. Böylece taşınan tüm gereçler sterilize özelliği korunmaktadır.
  • Zamanı İyi Değerlendirmek: Hastaneler saat fark etmeksizin başvurulabilen bir kurum olduğundan ötürü daimi hizmet gerektirmektedir. Bu nedenle taşınma sürecinde zamanın iyi değerlendirilmesi gerekir. Hizmette zaman kaybı olmaması için bizlerde bu süreci sizlere kolay ve hızlı bir biçimde gerçekleştirmek için buradayız. Hastane taşıma süresi firmamızın dikkatli ve planlı işlemleri sonucu düşürülmüştür. Hastane en cüzi sürede yeniden hizmete hazır hale getirilmektedir.
  • İyi Organizasyon: Zaman, eşya çokluğu ve önemli cihazların içerisinde bulunduğu bir ortam olan hastanelerin taşınma sürecinde etkili bir diğer etkende organizasyondur. Zira hastane içerisinden yüzlerce yatak, dolap, tıbbi cihaz ve tıbbi eşyalar bulunmaktadır. Bu nedenle gerek tıbbi cihaz taşıma gerek mobilya taşıma sürecinde her biri için bir düzen ve plan önemlidir. Örneğin; taşınacak olan mobilyaların çokluğu nedeniyle demonte ve monte işlemlerinde kolaylık ve zaman kaybını azaltmak açısından numaralandırma gereklidir. Bunun gibi küçük ama zaman ve güvenli taşıma için eksperlerimiz tarafından gözlemleme yapılarak en uygun plan çıkarılmaktadır.
  • Güvenli Taşıma: Taşınacak eşyalar çoğu insan için hayati anlam ifade etmektedir. Bu nedenle taşıma sürecinde her birinin korunması ve sağlıklı bir rotasyon önemlidir. Bizler de Ankara hastane taşıma hizmetini oluştururken sizlere bu güvenceyi vermekteyiz. Eşyaların her biri en iyi ambalajlama yöntemleri ile kırılması veya bir zarar gelmemesi için güvenle paketlenmektedir. Bu süreç boyunca işinde uzman ekiplerimiz gereken özeni göstererek eşyaların güvenliğini sağlamaktadır.
  • Sigorta Poliçesi: Eşya taşıma süreci içerisinde taşınan eşyaların tümünün güvenliğinin korunması açısından geçici sigorta poliçesi oluşturulmalıdır. Zira taşınacak eşyaların insanların sağlıkları açısından ihtiyaç duyduğu gereçler olmalarının yani manevi durumunun yanı sıra maddi tarafı da vardır. Bu nedenle bizler yaptığımız sigorta sürecini; nakliyat işleminin onaylanması ile başlatıp, yerleştirme tamamlandıktan sonra sizlerinde kontrolü ve onayı ile bitiriyoruz. Bu sayede eşyalarda oluşabilecek hasarlar bizzat firmalar tarafından karşılanmaktadır. Sizlerde firma tercih ederken bu hususu da göz önünde bulundurmalısınız.
Oyla
[Total: 9 Average: 5]

You may also like

Yorum Yap

Call Now Buttonİletişim İçin Tıklayınız