EvNakliyat Nedir?İyi Bir Taşınma Nasıl Olur?

İyi Bir Taşınma Nasıl Olur?

tarafından admin
İyi Bir Taşınma Nasıl Olur

Ev taşırken kolay ve rahat etmek herkesin en başlıca istekleri arasındadır. Bu zor ve bir o kadarda meşakkatli bir süreç olarak herkes tarafından bilinir ve kabul edilir. Bu nedenle iyi bir taşınma nasıl olur, nasıl bu sonuca gidilir herkesin istediği bir durumdur. İyi bir taşınma işlemi için ilk görev ev taşıyacak müşterilere düşmektedir. Sizlerde takdir edersiniz ki nakliye firması tercihiniz bu konunun ilk ve en önemli bölümüdür. Taşınma işlemine karar verdiğinizde ilk yapmanız gereken nakliye firması bulmak olmalıdır. Tabi bu o kadar da kolay bir iş değildir. Her nakliye firması işini iyi yapıyor ve sizlere iyi bir hizmet sunar ihtimali oldukça düşüktür. İyice araştırıp doğru karar vermek sizin elinizde.

İyi bir taşınma nasıl olur diye sizler için düşünüp, araştırıp yazmaya karar verdim. Nakliye firması sahibi olmam benim bu konu hakkında yazmamı oldukça kolaylaştırdı. Yıllardır hizmet sunan ve sektörün içerinde olmam sektörümüz içerisindeki açıkları ve nerede yanlışlar yapıldığını bana çoktan öğretmişti.

İyi bir taşınma işlemi için yapmanız gerekenler.

1)- En başta belirttiğim üzere işini iyi yapan ve kurumsal kimliğe sahip bir nakliye firması bulmanız gereklidir. Araştırmanız sırsında nakliye firmasına detayları eksiksiz bir şekilde vermeniz en doğrusu olacaktır. Sizlerin eksik olarak verdiği bilgi işin gidişatını olumsuz etkiler ve sorun yaşamanıza neden olabilir hatta daha fazla ücret ödemeye kadar bile gidebilir.

2)- Taşınma işleminiz için araştırdığınız firmaların ekspertiz hizmetini sizlere sunup sunmadığı da önemlidir. Eşyalarınızın yerinde tespit edilmesi ve ekspertizin sizlere yapılacak hizmet hakkında bilgi vermesi sizlerin daha fazla bilgi ve detaya sahip olmanızı sağlayacaktır. Ev taşıma işleminden önce ekspertiz hizmeti alan müşterilerin memnuniyeti diğer müşterilerden çok daha yüksek olmaktadır. İyi bir taşınma işleminde ekspertiz hizmeti önemlidir.

3)- Sizlere bilgi verecek olan firmadan nelerin onlarca nelerin sizin tarafınızdan yapılması gerektiğini öğrenmelisiniz. Örneğin evden eve nakliyat işlemlerinde çalışanlar evinizde bulunan stor perde, avize ve duvara montajlı eşyalarınızı sökmekte bu eşyalarınızı paketleyerek yeni evinize götürmektedirler. Ancak duvara ve tavana monte edilecek eşyaların montaj işlemini yapmamaktadırlar. Bunu en başta bilmiyorsanız bu durum işin sonunda hayal kırıklığınıza neden olabilir.

4)- Evden eve nakliyat sektörü her geçen gün daha fazla gelişmekte olup sizlerin daha iyi bir hizmet almasını sağlamaktadır. Şimdi sizlere bir altın kural vereceğim. Nakliyat firmalarının tamamına yakını kırılacak ve giysiler dahil taraflarından toplanmakta olduğunu belirtirler. Bu sebeple sizde evinizde bulunan ufak tabir edilen bu eşyaları toplamazsınız. Firma çalışanı tarafından toplanan kırılacak ve giysilerin yeni evinizde düzenlenme sorunu yaşandığında keşke kendinizin bu işlemi yapması gerektiği yönde düşünce sizlerde hakim olacaktır. (Altın Kural)Evden eve nakliyat hizmetiyle de taşınsanız ufak eşyalarınızı kendinizin toparlaması daha doğru olduğu gibi bu konuda daha az para ödemenizi sağlayacaktır.

Anlatmaya çalıştığım bu konu günümüzde başlı başına bir dert olarak gün yüzünde durmaktadır. Bu güne kadar dinlediğim, gördüğüm ve yaşadığım binlerce sorunlu ev taşıma işlemleri var. Ofisimize gelen müşterilerimiz daha önceki taşınma işlemlerinde başlarına gelenleri anlatırken bizlere de o gözle bakmak durumunda kalıyorlar. Nakliye çalışan veya nakliye sahiplerini dinlediğimizde ise onlarda kendilerince haklı şeyler anlatıyorlar. HERKES KENDİ HİKAYESİNDE HAKLI galiba.

İyi bir taşınma nasıl olur ve nakliyat nedir sorusunu sizler için anlatmaya çalıştım. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

2001 tarihinden bu güne evden eve nakliyat hizmeti sunan bir firma sahibi olarak sizlerin görüş ve önerilerinize her zaman açık olmuş ve memnuniyet forumları ile sizlerin tavsiye ve önerilerinizin bizlere yol göstermesi ile hizmetlerimize devam etmekteyiz. Bizlerle yapacağınız çalışmalarda sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve yönde çalışmalarımızı sürdürmeye devam etmekteyiz.

Oyla
[Total: 6 Average: 5]

You may also like

Yorum Yap

Call Now Buttonİletişim İçin Tıklayınız